HASAR ONARIM 

Kaporta-Boya

Otomobilinizi ilk günkü görünüme ulaştıracak hasar hizmetleri Bostancı Yıldırım Oto Suzuki Servis'te.. 

SUZUKI servis uzmanlarımız boya ve kaportayı kapsayan hasar hizmetlerini modern onarım yöntemleri ile profesyonel olarak uygulamaktadır. 
SUZUKI kaporta onarım işleri, SUZUKI kalite standartlarına tabidir., tecrubeli SUZUKI servis uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedir. Gövde üzerinde hafif ya da kapsamlı bir hasar olması farketmeksizin, uzmanlarımız en güncel onarım tekniklerini ve Orijinal SUZUKI Parçalarını kullanarak SUZUKI'nizin fabrika ölçülerine uygun duruma gelmesini sağlar. Yenilikçi teknoloji ve olağanüstü uzmanlığın mükemmel bileşimi, otomobilinizin, gövde işlemleri tamamlandıktan sonra yeniden kullanılabilmesini mümkün kılar.

 
Çevre dostu, su bazlı SUZUKI STANDOX ColorSystem boyalar onarım işlerinde çözüm sunar. Yıldırım Oto SUZUKI servisinin STANDOX ColorSystem'i kullanmalarının haklı sebepleri vardır. Bu yenilikçi boya sistemi orijinal boya ile aynı çözümü sunar ve tüm yüzeylerin parlamasını sağlar. Bu nedenle tüm garantili işler için de kullanılır. Ayrıca, SUZUKI STANDOX ColorSystem organik solventlerin neden olduğu emsiyonu azaltarak çevreye de katkıda bulunur.