SUZUKI Servis Yıldırım Oto.


Suzuki Servis Yıldırım Oto 1995 yılında sektöre ilk girdiği yıllarda İstanbul

Kadıköy’de  küçük bir alanda başlayan yolculuğu, 1997 de şuan ki yeri olan  Bostancı Oto Sanayi Sitesindeki servis alanında hizmete devam etmektedir. Başlangıçtan bu yana hiç durmadan ve her geçen gün gelişerek devam eden etkin Suzuki Otomobil Satış Sonrası Hizmetlerini; uygun fiyat, kaliteli servis, zamanında teslimat ilkeleri ve samimiyeti ile bugüne gelmiştir.  İş dünyasına ilk atıldığı yıllardan beri  nasıl daha ucuza servis hizmeti verilebilir mücadelesini vermiştir. 

 

Türkiye'nin ilk ve en fazla tercih edilen Suzuki Servisi olan Yıldırım Oto, geniş hizmet yelpazesi ile geniş kullanım alanına sahip olan servisinde mekanik, kaporta-boya, orjinal yedek parça, lastik, akü, jant ana kategorileri ile birlikte Suzuki Orjinal Aksesuar ürünleri satısı  gibi hizmetleri müşterilerine vermektedir..

 

Yıldırım Oto, Suzuki otomobillerindeki  uzmanlığı, sunduğu kaliteli hizmet  ve her bütçeye uygun ürün ve hizmet çeşitliliği sayesinde, müşterilerin gözü kapalı tercih ettiği bir firmadır. Teknoloji, doğru yeteneklere sahip çalışanlar, çeşitlenen rakipler ve piyasayı iyi analiz ederek bu ortamda rekabet etmeye çalışmaktadır. Bu işin püf noktası sektörde kaliteli servis hizmetini uygun fiyatlara sunmaktır. Otomobil Servis sektöründe değişen tüketici taleplerine zamanında doğru bir şekilde cevap verebilmek için hızlı olmak ve alınan kararları doğru yürütmek gerekmektedir. Bu nedenle  gerekli alt yapı ve bilgi donanımı hayati önem taşımaktadır. Müşteri yakınlığı ve güvenilir servis deneyimiyle SUZUKI Satıs Sonrası Hizmetlerinde her zaman tercih edilen ilk adres olmak bizi onurlandırmaktadır.